תחרות עיצוב וקישוט
חג המולד הוא תקופה שבה נהנים לשוטט ברחובות ולהתפעל מהבתים המעוטרים בחגיגיות. זו חוויה שממש מכניסה אותך לאווירת החג. ישנם בעלי בתים שבוחרים בקישוט פשוט – כמה רצועות נורות צבעוניות, בעוד ששכונות שלמות הופכות לפסטיבל אור זוהר. התהליך של עיטור הבית הוא כיף בפני עצמו ולעיתים אף מתחיל תחרות בין השכנים.
![](https://myhealthgazette.com/wp-content/uploads/2024/02/assetsimages4ef343ae-bc89-4ea1-98a2-70addcc6db7f.jpg)
כאשר השעה להדליק את הנורות מגיעה, ישנו שכן שמודה בתבוסה לפני האחר. השכן המנצח מעטיר את ביתו בנורות צבעוניות מרהיבות, בעוד השכן האחר שומר על קו מינימליסטי. הפסדם מוכרז באמצעות הנפת חץ – סמל הכניעה..