לקחת את חיות המחמד שלכם לטיול
ברוב השכונות, תכירו את המראה המוכר של אנשים מוליכים את כלביהם לטיול. כלבים שחיים בבית צריכים לצאת לאוויר הפתוח ולהתאמן (וגם לעשות את צרכיהם). זה לא משהו יוצא דופן לראות בני אדם מטיילים עם כלביהם ברחבי השכונה, אך זה בהחלט לא שגרתי להבחין במישהו מטייל עם חתולו או עם כל בעל חיים אחר לאורך המדרכה. אלא אם כן אתם גרים במקום עם אקלים יוצא דופן, נדיר לראות תוכים יוצאים לטייל בחוץ.
זוג מבוגר נצפה מטייל עם תוכיו בשכונה. זו לא תמונה שנתקלים בה מדי יום, אבל גם לתוכים יש רצון לצאת לנשום אוויר צח ולהתרענן. זהו ספקטקל צבעוני ומרהיב במיוחד..